Venkovní sauna HARVIA Keitele


Harvia Keitele je tradiční kabinová sauna, která zahrnuje autentický zážitek ze saunování. Sauna je vyrobena z vysoce kvalitního dřeva ze severského smrku o tloušťce 45 mm a má přední verandu, která slouží jako místo pro ochlazení mezi saunováním. Sauna Keitele má také pohodlný obývací prostor s oknem.

Saunu můžete využít kdykoli a jak často budete chtít během pobytu. Za použití sauny účtujeme jednorázový poplatek ve výši 1300 Kč na cely pobyt, který zahrnuje úklid a spotřebu palivového dřeva . Saunu vždy během přípravy chaty dezinfikujeme.

Vinný sklípek

Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout možnost mít k dispozici luxusní vinný sklípek přímo pod chalupou. S pečlivou prací jsme restaurovali starý pískovcový sklep na útulný vinný. Teplota je zde stabilní mezi 8 a 12 °C a vlhkost 80 %, takže ideální pro skladování a archivování vín. Udržujeme 40 etiket převážně z Moravy, ale i italské a francouzské značky. Aby byl celý zážitek cenově dostupný a jednoduchý, stanovili jsme pevnou cenu 185 Kč pro jakoukoliv otevřenou lahev.

Nezapomeňte nám prosím sdělit, jak se Vám výběr vín líbil a budeme se také těšit na Vaše hodnocení vín, abychom případně naši sbírku vylepšovali!Na zdraví!